Femra

Femra

Janë 16 produkte.

Je duke parë 1 - 12 nga 16 artikull(j)

Filtrat aktiv

Maskë e Zezë për Pastrim 50ml

Maskë e Zezë për Pastrim 50ml

Çmimi 1 500 Lekë

Maskë e zeze per pastrim te thelle me qymyr aktiv te drurit.

Qymyri aktiv i drurit është një përbërës natyral që kontrollon prodhimin e indyres në lëkurë, heq papastërtitë brenda poreve dhe arrin të zvogëlojë madhësinë e tyre.

Ideale për lëkurë me indyre. Në lëkurat normale, përdoreni herë pas here në zonën T.

Rezultati është një lëkurë e pastër dhe e ndritshme.

BB Cream Medium 50ml

BB Cream Medium 50ml

Çmimi 2 640 Lekë

Krem me ngjyrë të mesme që hidraton lëkurën, unifikon tonin dhe mbulon defektet.

Ky krem ditë siguron i lëkurës përfitime të shumta: mbron lëkurën kundër rrezeve UV, hidraton lëkurën në sajë të acidit Hyaluronic, unifikon tonin e lëkurës dhe mbulon defektet.

BB Cream Natural 50ml

BB Cream Natural 50ml

Çmimi 2 640 Lekë

Krem me ngjyrë të qartë që hidraton lëkurën, unifikon tonin dhe mbulon defektet.

Ky krem ditë siguron i lëkurës përfitime të shumta: mbron lëkurën kundër rrezeve UV, hidraton lëkurën në sajë të acidit Hyaluronic, unifikon tonin e lëkurës dhe mbulon defektet.

Rejuvenating Cream 50ml

Rejuvenating Cream 50ml

Çmimi 2 820 Lekë

Krem i butë me teksturë dhe me lehtësi penetruese përmirëson rigjenerimin e lëkurës. Parandalon dhe lufton shenjat e plakjes. Formula e cila është e pasur me havjar, vitamina dhe minerale, zvogëlon rrudhat në të njëjtën kohë që siguron elasticitet dhe qëndrueshmëri në lëkurë. Rezultati përfundimtar do të jetë një lëkurë dukshëm më e re dhe më e fortë.

Regenerating Cream 50ml

Regenerating Cream 50ml

Çmimi 2 420 Lekë

Xhel si krem me teksture me depërtim të lehtë që ndihmon balancimin dhe pastrimin e lëkurës. AHA ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura, duke përmirësuar kështu furnizimin me oksigjen te lëkurës, ndërsa lëkura e kërmillit përshpejton procesin e rinovimit të qelizave. Ky krem ndihmon në rikuperimin e humbjes së vitalitetit, duke siguruar shkëlqim dhe qëndrueshmëri. Rezultati përfundimtar do të jetë një lëkurë e fortë, e balancuar

Nourishing Cream 50ml

Nourishing Cream 50ml

Çmimi 2 020 Lekë

Krem i butë që kryen një veprim të fuqishëm ushqyes, duke parandaluar lëkurën nga thatësia dhe skuqja. Për më tepër, ndihmon në frenimin e shenjave të plakjes në sajë të vetive hidratuese dhe rigjeneruese. Rezultati përfundimtar do të jetë një lëkurë e ushqyer, e butë, e pastër.

Day and Night Cream 50ml

Day and Night Cream 50ml

Çmimi 2 020 Lekë

Krem dite dhe nate, parandalon shfaqjen e rrudhave dhe zbut ato ekzistuese. Përveç kësaj, lufton tkurjen dhe mbron nga agjentë të jashtëm agresive. Rezultati përfundimtar do të jetë një lëkurë më e re, më e fortë dhe më e lagesht

Day Cream 50 ml

Day Cream 50 ml

Çmimi 1 920 Lekë

Mbron gjatë ditës duke rritur rezistencën e lëkurës ndaj faktorëve negativë mjedisorë. Përveç kësaj, ky krem kryen një veprim të fuqishëm hidratues dhe qetësues. Rezultati do të jetë një lëkurë e mbrojtur me një pamje të shëndetshme.

Face Scrub 50ml

Face Scrub 50ml

Çmimi 1 270 Lekë

Xhel për pastrim të fytyrës me cilësi të dritës dhe mikro granula të kernelit natyral të kajsisë, fuqia e madhe e të cilëve largon qelizat e vdekura dhe papastërtitë, duke stimuluar rinovimin e lëkurës dhe duke ofruar një ndjesi të pastër dhe të ftohtë. Rezultati përfundimtar do të jetë një lëkurë më e butë dhe e ndriçuar, me një ton uniform. Përveç kësaj, përdorimi i këtij xhel pastrim favorizon thithjen e kozmetikës që zbatohet më pas.

Krem Duarsh 50ml

Krem Duarsh 50ml

Çmimi 820 Lekë

Krem ultra i lehte me veprim të shpejtë dhe hidratim të menjëhershëm. Kryen një veprim rigjenerues në lëkurë duke rritur elasticitetin dhe butësinë e duarve.

Matcha Maskë 50ml

Matcha Maskë 50ml

Çmimi 1 250 Lekë

Me veprim antioksidant te çajit jeshil. Çaji jeshil, i pasur me antioksidantë, pastron lëkurën duke absorbuar yndyrë e tepert dhe lufton plakjen. Ka gjithashtu një veprim freskues, duke ofruar një konfort shtesë për lëkurën e theksuar. Mbron nga agresionet e jashtme që shkaktojnë plakjen e parakohshme