Meshkuj

Meshkuj

Janë 9 produkte.

Je duke parë 1 - 9 nga 9 artikull(j)

Filtrat aktiv

PASTRUES MJEKRE 100ml I093

PASTRUES MJEKRE 100ml

Çmimi 400 Lekë

PASTRUES PER MJEKREN PER PERDORIM TE PERDITSHEM

E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT PER LEKURE TE NDJESHME

E TESTUAR PER PERMBAJTJEN E NIKELIT < 0,5 PPM

FORMATI: 100ML

PASTRUES MJEKRE 250ml I092

PASTRUES MJEKRE 250ml

Çmimi 800 Lekë

PASTRUES PER MJEKREN PER PERDORIM TE PERDITSHEM

E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT PER LEKURE TE NDJESHME

E TESTUAR PER PERMBAJTJEN E NIKELIT < 0,5 PPM

FORMATI: 250ML

For men Abdo-Reducer Gel

For men Abdo-Reducer Gel

Çmimi 2 120 Lekë

Xhel i fuqishëm per trupin me veprim të djegur yndyrat. Ndihmon në zvogëlimin e yndyrës në zonat ku djegia e yndyrës provon eshte e vështirë, siç është barku ose beli.

For men Q10 & Retinol...

For men Q10 & Retinol Contour Cream 18ml

Çmimi 1 070 Lekë

Krem jo me vaj për konturet e syve dhe buzëve me absorbim të shpejtë, që ka përfitime të shumta: hidraton lëkurën, mbron atë nga faktorët e jashtëm dhe trajton rrathet nën sy, rrudhat dhe linjat e fytyres. Rezultati: do të dukeni më i ri dhe pa shenjat e lodhjes dhe stresit.

For men Q10 & Retinol Cream...

For men Q10 & Retinol Cream 50ml

Çmimi 2 400 Lekë

Krem jo-vaj me absorbim të shpejtë me veprim të trefishtë: hidraton lëkurën, mbron nga radikalet e lira dhe lufton plakjen. Përveç kësaj, aroma e tij mashkullore dhe cilësi freskuese janë perfekte pas rruajtjes për të qetësuar dhe për të shmangur acarim. Rezultati do të jetë një lëkurë më e re, më e fortë dhe më e butë.